Konu onarım ise doğru servistesiniz.

Donanımlı teknik servisimiz ile her türlü arızayı onarabilen uzman ekibimiz garanti dışı ürününüz için yine orijinal parçalar ile fakat daha hızlı ve daha ekonomik bir servis hizmeti sunmaktadır. 0282 654 52 55 Destek Hattımızı Arayınuıjz ..

Neden sercom

 

2009 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet veren sSERCOM, %90 onarım oranı ve %90 müşteri memnuniyetiyle binlerce son kullanıcı ve onlarca bayi için  hizmet sunmaktadır.

Sıradan servislere göre sunduğu artılar daha hızlı, ekonomik ve verimli bir hizmet almanızı sağlar.


Bakım Onarım

 
  • Müşterilerimizin kullanmakta olduğu sistemlerin çalışma sürekliliğinin sağlanması için; gerekli olan periyodik hizmetlerin hizmet seviyesi seçenekleri ve ihtiyaçlara göre karşılanması amacı ile bakım,onarım,teknik servis hizmetleri sunulmaktadır. Mevcut donanım, yazılım ve bunlara bağlı çevre ünitelerin bakım-onarım,altyapı,iyileştirme hizmetleri verilmektedir.

Markalar

Oki Xerox,Epson,Argox,Canon,Jolimark,Brother,Panasonic,Kyocera,Dell, Hp, Acer, Apple, Lenovo, Msi, Asus, Sony, Samsung, Packard-Bell, Toshiba, Fujitsu-Siemens, Casper yazıcı bilgisayarlar ve tabletler için bakım, onarım, destek, yedek parça temini sunulmaktadır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz…

Trakya Bölge Servisi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir teknik servis deneyimi için...

Call Now Button