11

Dell Teknik Servis

Dell Notebook Tamiri İhtiyaçlarınız Sercom bilişim Teknik Servisi ile En Uygun Fiyata ve Garantili Olarak Hizmet Vermektedir. Dell Cihazlarınızda Yaşadığınız Arızalar İçin Makalemizi Okuyabilir ve Fiyat Bilgisi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Dell bilgisayar, notebook (laptop), sunucu ve iş istasyonları için garanti sonrası özel servis hizmeti alabileceğiniz, adaptör, batarya (pil), ekran, klavye, fan gibi orijinal yedek parçalara ulaşabileceğiniz, anakart tamiri, ekran değişimi, menteşe ve kasa tamiri, virüs temizleme, veri kurtarma ve bakım, onarım işlemleri gibi tüm işlemleri en uygun fiyata, garantili yaptıra bileceğiniz “Sercom bilişim”e hoş geldiniz.

Vermiş olduğu müşterilerinin memnuniyeti sayesinde bilişim teknoloji sektöründe hızla büyüyen ve kurumsal bir yapıya kavuşan şirketimiz, bünyesinde notebook cihazlarını tamir ve onarımda ehil kişileri bulundurmaktadır. Her türlü sorunlara doğru müdahale eden bu ekibimiz sayesinde cihazlarınızdaki sistemsel ve donanımsal hatalar ortadan kaldırılmaktadır. Sadece mevcut hataların ortadan kaldırılması değil, aynı zamanda gizli sorun ve hataların tespit edilerek ileride yaşanacak arızaların önünün alınması için de bakım ve onarım yapılmaktadır. Böylece kullanıcının ileride yaşayacağı ikinci bir arıza durumu ortadan kaldırılmakta, ileride yaşanabilecek ek maliyet altına girilmemesi sağlanmaktadır.

Teknolijinin Hizmet Noktası!

Daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button