Samsung Laptop Servisi
26
Nisan

İnternet kullanımı hayatın pek çok alanında kolaylıklar sağlamıştır. Teknoloji ve internetin bu büyülü buluşmasını, yaşam alanlarımıza taşıyanlar kullandığımız laptop gibi cihazlardır. Bu cihazlarımızda herhangi bir sorunla karşılaşmamız, yaptığımız rutin veya önemli işleri sekteye uğratır. Cihaz onarımı sağlandığı anda oluşan bu kötü tablo normale dönecek ve laptobunuzla işleriniz yoluna girecek. Bu nedenle ihtiyaç duyulan desteği ancak işini başarıyla yapan bir teknik servis verebilmektedir.

Bilen Notebook Servisi olarak Türkiye’nin her yerinde size en yakın teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Bilen Notebook Servisine gelen Samsung Laptoplara öncelikle arıza tespit yapılır. Profesyonel teknisyenler tarafından cihazınız testlere sokulur. Arıza tespiti yapılan cihazınızın onarımı için öncelikle size değişecek yedek parça, yapılacak tamir işlemleri dahil olmak üzere size teklif sunulur. Bu şekilde ilerlemeye devam ederek yapılacak tamir işleminin size ne kadara mal olacağı hakkında bilgi verilir. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirilir ve garantili bir şekilde size iade edilir.

Hizmetimizden yararlanmak ve bize ulaşmak için Bilen Notebook Teknik Servis Merkezine Servis Talebinde bulunarak  online destek ve yardım alabileceğiniz gibi, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönderi hizmetinden faydalanarak, arızalı Samsung cihazınızı onarım yapılmak üzere gönderebilirsiniz.

Sizi yormayan mükemmel bir servis deneyimi!

Daha hızlı, daha ekonomik ve daha profesyonel bir servis deneyimi için...

Call Now Button