Doğru

Çözüm

Ortağınız

Nokta Vuruşlu Yazıcı

trtr

Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri

Tamir Bakım;
Nokta Vurşlu yazıcı servisi, kontrol sonrası müşterimizin onay vermesi halinde makineniz  teknik servis bölümüne alınarak arızaları giderilir ve makinenin tümünü kapsayan bakımı yapılarak müsteriye eslim edilir.

GARANTİ SÜRECİ

Yazıcı Teknik Servisimizde tamiri, bakımı ve parça değişimi yapılmış olan makinelere yapılan işleme göre 3 ay ile 1 yıl arası garanti verilmektedir.

 • Yazıcı cihazları için teknik servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.
 • Marka bağımsız olarak her marka yazıcı cihazınız için kaliteli, en hesaplı ve kesin çözümler sunmaktayız.
 • Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız yazıcı cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.
 • Daimi olarak çalıştığımız birçok kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz.
 • Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

                    TÜM MARKA VE MODEL NOKTA VURUŞLU YAZICI TAMİRLERİ BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

 

 • NOKTA VURUŞLU YAZICI CİHAZLARININ TEKNİK SERVİS HİZMETİ
 • UZMAN KADRO
 • PROFESYONEL BİLGİ
 • GÜÇLÜ YEDEK PARÇA STOĞU


  Daha önce firmamız ile çalışan birçok firma ile yaptığımız iş akışlarından oldukça memnun. En kısa zaman diliminde cihazlarınızı sizlere teslime etmeyi sağlıyor ve bunun yanı sıra sizlere vermiş olduğumuz cihazlarda da 6 ay boyunca kendi ek garantimizi vermiş oluyoruz. Firmamızın farkı olan bu garanti süresinde yaşamış olduğunuz sıkıntılarda hiç tereddüt etmeden kapımızı çalabilirsiniz. Bizler sizlere hem  Teknik hizmet veriyor olacak hem de bunun yanı sıra diğer iş akışlarınızda da yanınızda oluyor olacağız.


Epson, Panasonic, Oki ,Jolimark yazıcı servisi SERCOM BİLİŞİM  olarak bizler özellikle son yıllarda eliniz kolunuz olan bu makinaları en doğru teknisyenlerimiz ile servise alıyor ve tamamen profesyonel kişilerin ellerine bırakıyoruz. Markayı iyi bilen ve sorunları ile çok doğru bir şekilde ilgilenecek olan firmamız ile hiç aklınız arkada kalmayacak şekilde cihazlarınızı teslime etmiş ve hiç sanmadığınız kadar kısa sürede de cihazlarınızı teslim almış olacaksınız. Dolayısı ile bu denli doğru bir iş akışı ile açılışa firmamız sizlerin her zaman ilk noktası olacak ve SERCOM BİLİŞİM !i tercih edeceğiniz aklınıza ilk gelecek firma olarak hizmet vermeye devam ediyor olacaktır

 

43434222222665wew