Doğru

Çözüm

Ortağınız

Hakkımızda

"SERCOM ,kurulduğu günden bu yana müşterilerinin güvenliklerini sağlayan ve yaşamlarını kolaylaştıran kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden SERCOM, başarısının sırrını “kaliteli ürün, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmetler” şeklinde tanımlamaktadır.

Bugün bulunduğumuz güvenlik pazarında müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak “Toplam Kalite İlkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.

SERCOM,tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar.

SERCOM, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin mutluluklarını sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Toplum, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız,olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.

Sercom Çözümleri

SERCOM , bilişim sektöründe; network hizmetleri ,marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, proje yönetimi , danışmanlık , yazıcı, notebook teknik destek ve bakım hizmetleri vermektedir. Teknoloji çağının artan rekabet koşullarında, firmalar bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmek ve Bilgi & İletisim teknolojilerini daha verimli kullanmak zorunda kalıyor. Ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş sürecinde biz de bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak, iş dünyasında verimlilik sağlayan, yöneticilere ve bilişim profesyonellerine yeni bakış açıları kazandıran çözümlerimizi sunuyoruz