Doğru

Çözüm

Ortağınız

Alarm Sistemleri
gfg

Yaşam alanlarınızı koruma altına almak ve hayat standartlarınızı yükseltecek seçeneklerle içinizi hep rahat tutmak istiyorsanız Sercom Biilişim Alarm’ın size anlatacağı çok şey var.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayınız !

Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı firmalar , perakende mağaza zincirleri yer almaktadır. Kurumsal çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Uzman teknik servis ağımız ile firmalara yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

 

HIRSIZ ALARMI

Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan Alarm Sistemi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.

 

PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK

Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Alarm Sistemi'ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdehale edilmesini sağlar. Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki "ambulans" butonuyla Alarm Sistemi'nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz

 

YANGIN / GAZ ALARMI

Şifre paneli üzerindeki "itfaiye" butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Alarm Sistemi'ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz.