Doğru

Çözüm

Ortağınız

Toner Dolumu & Kartuş Dolumu

, ssss

HP, CANON, OKI, XEROX, SAMSUNG, EPSON, KYOCERA, LEXMARK gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini hızlı servis, uygun fiyat ve yüksek kalite sunarak gerçekleştirmektedir.

Toner Dolum İşlemlerimiz,

Yazıcılarınızın daha verimli çalışması için kullanmış olduğunuz yazıcı markalarına uygun toner tozu kullanıyoruz. Örnek vermek gerekirse HP marka kulanıyorsanız HP’ye uygun toner tozu, Samsung marka kulanıyorsanız Samsung toner tozu... Bu şekilde yapılan işlem yazıcınızın hem ömrünü hemde baskı kalitesini maksimum seviyelere çıkarır.

Piyasada yapılan birçok dolum hizmetinde maalesef HP-XEROX-CANON-SAMSUNG markalarına aynı toner tozunu kullanmak verimsiziliğe yol açmaktadır.

hhh

Firmamız bu anlamda ithal ettiği kansorejen madde içermeyen malzeme kullanmaktadır. Gerek toner dolum işlemlerimiz gerekse muadil tonerlerimizin performansı üst seviyede olup yazıcılarla mükemmel uyum sağlamaktadır.

Toner dolum işlemimizde dolum servismizde kartuşun drum, chip atık deposu tümüyle sıfırlanıp orijinal seviyesine getirilmektedir.

Ayrıca firmamamız ISO 9001 sertifikalı çalışan sayılı toner dolum firmasıdır.

hjhjhj

İletişim adresimizden bizlere ulaşarak toner ve kartuşlarınıza teklif alabilir üstelik bizle çalıştığınız sürece yazıcılarınıza ücretsiz bakım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

gfgfg